O Mnie

Podczas projektowania bardzo istotne jest dla mnie niestandardowe myślenie, indywidualizm oraz atmosfera wnętrza.
Synteza tych cech to podstawa mojej pracy, wykonywanej z pasją. Wynikiem jest umiejętne nadanie wnętrzu klimatu, jednocześnie pamiętając o jego funkcjonalności.
Moje zaangażowanie w pracę
architekta daje mi wiele satysfakcji mimo, że jest to zajęcie wymagające dużej ilości czasu, cierpliwości i konieczności ciągłego rozwoju. Zajmuję się zarówno projektowaniem wnętrz dla klientów indywidualnych, pomieszczeń użyteczności
publicznej, restauracji czy hoteli, jak również dziedzinami pokrewnymi takimi jak malarstwo oraz fotografia. Odpowiedni dobór kolorów, optymalne określenie proporcji czy harmonijne zorganizowanie kompozycji, stanowią pokrewne i fundamentalne aspekty mojej pracy projektowej i artystycznej.

Osiągnięcia

- Prime Time - najlepsze dyplomy 2018 roku za Projekt “Dom współczesny w połączeniu z istniejącą zabudową gospodarczą”.
- Nagroda Rektora ASP w Łodzi w XXXV Konkursie im. Władysława Strzemińskiego - Sztuki Piękne 2018 Łódź za cykl 5 obrazów.
- Grand Prix w II Ogólnopolskim Biennale Malarstwa Bisztynek 2018 - Pejzaż Architektoniczny za cykl 3 obrazów.
- Publikacja reprodukcji jednego z nagrodzonych obrazów na łamach miesięcznika o sztuce “Arteon” nr 4/ kwiecień 2018.
- Wywiad w magazynie kulturalnym TVP Kultur na wernisażu konkursu.

Logo Tomasz Zjawiony

Tomasz Zjawiony ur. 1984 r. w Pabianicach. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im.Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W 2018 roku dyplom w pracowni Projektowania Wnętrz Mieszkalnych. Obecnie student Malarstwa w łódzkiej ASP. Twórczość w zakresie projektowania, malarstwa, rysunku